Hledáme seniory pro program Povídej

 

Díky našim mezigeneračním programům se daří propojovat klidný a zkušený svět seniorů s tím dětsky hravým a bezstarostným. Holčičky a kluci jsou těmi, kteří vnáší do celého projektu radost, zvídavost a potřebnou pozitivní energii. Ti o pár generací starší se na chvíli vrací do dětských, bezstarostných let. Společně tvoří, kreslí, zpívají písničky a těší se ze společných setkání.

Pokud jste i vy v seniorském věku, nebo víte o někom, kdo by se rád zapojil, tak právě vás hledáme pro náš program Povídej.

Jistě vás zajímá, co to pro vás znamená. Je to jednoduché. Jednou měsíčně na cca 60 minut docházet ve skupince seniorů do blízké mateřské školy a společně s dětmi trávit čas při různorodých činnostech.  

Pokud se ptáte, co vám to přinese, je to ještě jednodušší. Radost z toho, že budete moci dětem věnovat kousek sebe. Nové přátele, se kterými budete děti navštěvovat. Možnost předat své vzpomínky a zkušenosti a stát se součástí místní komunity a úžasného projektu, který má smysl.

Přihlásit se můžete u paní Simony Luczyové (e-mail: simona@mezi-nami.cz nebo tel.: 603 269 464), která vám také poskytne další informace.

Těšíme se na vás!

Zde se můžete nechat inspirovat fotkami nezapomenutých chvil z mezigeneračních setkání.

březen 2018