Inspirace z jedné zahradní slavnosti

Blíží se nám konec školního roku a tím končí další ročník potkávání dětí a seniorů. Děkujeme paní učitelce Lydce z MŠ Na Zvoničce, která nám každý měsíc posílá zprávy, jak u nich setkání vypadá. Rozhodli jsme se toto setkání sdílet i s vámi. Zahradní sportovní akce byla o to zajímavější, že jsme mohli DPS Podolská předat značku Mezigeneračně a poděkovat tak za dlouhodobou spolupráci, stejně jako dalším školským a seniorským zařízením v posledních měsících.

A nyní se pojďme podívat, jaké bylo …

Třicáté setkání “Mezi námi“

6.6.2018

Dnes je krásný sluneční den a my máme poslední setkání v letošním školním roce.
Je slavnostní, protože DPS dostane ocenění za spolupráci Značku Mezigeneračně, kterou předá panu řediteli DPS ředitelka MEZI NÁMI o.p.s. pí. Obrtelová za účasti pí. radní Kotvové. Paní radní i paní ředitelka ocenily a poděkovaly pracovníkům DPS i paní učitelce mateřské školy za jejich práci v projektu MEZI NÁMI.
Po slavnostním okamžiku, dobrém pohoštění a občerstvení, děti zpívaly a recitovaly.
Všichni přítomní se přidali při lidové písní „Kdyby byl Bavorov“. To bylo krásný propojení.
Potom děti soutěžily, sbíraly na rychlost barevné kartičky, házely míčem do kruhu, běhaly na rychlost ve družstvech, přidaly se i dvě babičky a jeden dědeček. Největší srandou byla společná hra dětí a seniorů s padákem a míčem na závěr. Všichni si užili náramné zábavy. Odměnou pro děti byly samolepky na kartičce, které jim nalepovaly babičky a dědečkové. Taky velmi dobré pohoštění připravené pro všechny. Podívejte se na foto.
Přišel čas loučení. Všichni si navzájem přáli krásné léto a prázdniny. Bylo vidět, že babičky jsou smutnější z toho, že se dlouho neuvidíme, ale těší se na září a další naši návštěvu. My se těšíme taky.
Tak hezké prázdniny všem a nashledanou…
                                                                                                                    děti a paní učitelka Lydka