Letní Mezi námi

Milí příznivci Mezi námi,

děti navštěvují vlastní prarodiče na prázdninách a mohou zužitkovat, co si v komunikaci se starší generací při našich mezigeneračních aktivitách osvojili.

Léto je v plném proudu, sluníčko svítí, ale my v Mezi námi nezahálíme.  Připravujeme se na  v pořadí již třetí školní rok, ve kterém hodláme počet 40 skupin výrazně rozšířit a zapojit do projektu dalších zhruba 1000 dětí a seniorů. Jestli se nám to podaří, záleží i na vás. Sami nejlépe víte, jaká je situace ve vašem okolí, znáte své děti i seniory ve vaší komunitě, a proto  můžete mít představu, zda by měli zájem o zapojení do projektu Povídej. Budeme rádi, dáte-li nám vědět.

Pokud nás chcete podpořit finančně, je samozřejmě nejjednodušší založit trvalý příkaz na náš účet, ale jde to i jinak.

Například koupí žvýkaček. Žvýkačka nejen příjemně osvěží dech, ale současně může spojovat, bavit a inspirovat. Znáte Charity Gums – Dobrý žvejky? Jsou veganské, bez cukru a aspartamu a prodávají se v obalech s originální grafikou. Jejich koupí přispíváte šesti neziskovým projektům, z nichž jeden je ten náš. Koupit je můžete na téměř 200 místech v Praze a v dalších českých městech – v kavárnách, barech, designových obchodech či přímo na www.charitygums.cz.

Nakupujete přes internet? Můžete nakupovat ve svých oblíbených e-shopech a přitom část peněz ze svého nákupu věnovat nám.  A nebude vás to stát ani o korunu víc! Jednoduše přispějete tím, že na internetu nakoupíte přes www.givt.cz – jsou tam stejné ceny i obchody. Najdete tam ten svůj oblíbený obchod a můžete najít i nás.

Podpořit nás můžete také účastí  na běžeckém happeningu, který pořádá Amatérská volejbalová liga pod názvem Běžím s AVL, bude se konat v sobotu 26. září 2015 na pražské Ladronce už po třetí. Přestože jde o závod, organizátoři kladou důraz zejména na pohodovou atmosféru,  možnost užít si příjemný den, zasportovat si s rodinou nebo přáteli. Zúčastnit se mohou naprosto všichni, a to na závodním 10km běhu, nebo v „odpočinkové“ kategorii, určené rodinám s dětmi a mladším účastníkům,  kočárkům, ale i těm, kteří si třeba ještě na delší trať netroufají. Na závod je možné se přihlásit na stránkách www.bezimsavl.cz.

Takže – žvýkejte, nakupujte, běhejte, sdílejte – a díky, že jste s námi MEZI NÁMI!

11.8.2015