Stěhování s UPC

To nejcennější co můžeme někomu darovat, je náš čas. Protože svým časem darujeme kus našeho života, který nelze ničím nahradit, ani vzít zpět. A přesně v tomto duchu vnímám náš Dobrovolnický den, kdy jsme náš čas darovali neziskové organizaci Mezi námi, jejíž tým měnil působiště a potřeboval pomoct se stěhováním.

Pro mě bylo úžasné už jen to, jak můj obchodní tým přijal nápad, že bychom jako tým vyrazili pomoct a že bychom obleky, košile a lakýrky vyměnili za montérky, trika a špinavé ruce. Hned jsme se shodli, že jít pomoct je pro nás samozřejmost. Opět mě to utvrdilo v tom, že když lidi chtějí, tak jde všechno. Proto jsme v pátek 13. července 2018 vyrazili a během krátké chvíle měli naložená téměř všechna naše auta a stěhování mohlo začít. Byl to super den a troufám si říci, že výsledek se povedl na výbornou. Nejen že je tým Mezi námi přestěhovaný na novém pracovišti, ale hlavně se nám povedlo propojit dva týmy v jeden a také atmosféra celého dne byla úžasná a srdečná.

Vzali jsme kus našeho času a pomohli tam, kde to bylo potřeba, a na oplátku jsme získali skvělý pocit, poznali bandu fantastických lidí, kteří dělají krásnou a smysluplnou práci, a otevřeli si dveře pro další možnou spolupráci a pomoc. Díky za tyhle skvělé projekty v podobě

Dobrovolnického dne a díky za možnost poznat tým organizace Mezi námi. Těšíme se na další společné aktivity!

Jitka Šimánková
UPC, Regional B2B Senior Manager CZ & SK