Tým

Kateřina Jirglová, ředitelka

katerina@mezi-nami.cz 604 356 300 Je skvělé mít v životě možnost šířit pozitivní energii, radost, respekt a lásku. Vždycky mě bavilo pouštět se do věcí, které mají dlouhodobý smysl a přinášejí užitek. V Mezi námi společně pomáháme uskutečnit setkávání seniorů s dětmi, kde vznikají nepopsatelné zážitky, které mě naplňují pocitem, že tahle práce je to pravé.

KLÁRA PETERKOVÁ, POVÍDEJ

klara.peterkova@mezi-nami.cz 601 377 311 Samota je deprimující. Nečinnost rovněž. Ve stáří ještě více. Pro toho, kdo má tyto osoby jako blízké, ví o čem se mluví. Já k nim patřím. Proto chci být nápomocná, aby tomu bylo jinak.

HANA SVOZILOVÁ, POVÍDEJ

hana.svozilova@mezi-nami.cz 721 165 422 Dělat práci, která má smysl? Dělat práci, co člověka baví, to je štěstí a já to štěstí mám!! Naplňuje mě a ráda vytvářím lidem úsměv na tváři:-) Chci vzdělávat ostatní a pomoc jim se rozvíjet.

ANNA VOKURKOVÁ, POVÍDEJ

anna@mezi-nami.cz 732 977 526 Donedávna jsem se pohybovala v divadelním světě. Ve světě jistě magickém a úchvatném, ale iluzorním, nehmatatelném a zdánlivém. Byla jsem z toho unavená. V den, kdy jsem se rozhodla pro změnu, mi přišlo do cesty Mezi námi. Svět, ve kterém jsou emoce skutečné. Svět, který tyto emoce může zprostředkovávat. Jsem šťastná, že můžu být u toho. *** Anička je autorkou designu kampaně "U babičky v kuchyni".

EVA MENČÍKOVÁ, PŘEČTI

eva@mezi-nami.cz 605 785 020 Jsem moc ráda, že můžu být mezi lidmi, kteří cítí srdcem. Těší mne propojovat a spojovat různé generace. Jsem ráda, že to, co cítím můžu předávat i ostatním.

JANA KETNEROVÁ, POVÍDEJ REGIONY

jana.ketnerova@mezi-nami.cz 731 190 372 Zažít energii a sílu času, kdy jsou pohromadě děti a senioři je pocit jedinečnosti, pokory a lásky. Tato práce, které mohu být součástí je tvůrčí proces a velmi mě baví, naplňuje, inspiruje a otevírá nové obzory bytí.

PETRA KETNEROVÁ, POVÍDEJ REGIONY

petra.ketnerova@mezi-nami.cz 603 856 257 Ráda dělám smysluplnou práci, která nepřináši radost jenom mě, ale i druhým. Úsměvy, radost a pokora v očích seniorů i dětí mě naplňují a v práci ženou dál.

VANDA ŠMOLÍKOVÁ, VZDĚLÁVÁNÍ

vanda@mezi-nami.cz 724 968 712 Posledních pár let se pohybuji v pomáhajících profesích, jako je vzdělávání nebo terapie. Zkušenost zde v Mezi námi je takovým zbývajícím puzzle do mé životní skládačky. Dává mi smysl, učí mě pochopení, hlubšímu poznání a poskytování nezištné pomoci tam, kde je to skutečně potřeba. Není to práce, je to poslání, a to je na tom to cenné.

ADÉLA ŠIMŠOVÁ, VZDĚLÁVÁNÍ

adela.simsova@mezi-nami.cz 777 770 133 V Mezi námi dělám práci, která má smysl a přesahuje rámec klasického zaměstnání. Je skvělé pracovat na projektech, které dělají naši společnost tolerantnější a přináší konkrétním lidem radost. Mezigenerační vztahy se týkají každého z nás, ale jen velice málo do nich investujeme přesto, že můžeme tolik získat. Byla jsem dítě a budu babička a v mezi čase jsem s Mezi námi.

EVA TUHÁČKOVÁ, MEZIGENERAČNÍ DÍLNY

eva.tuhackova@mezi-nami.cz 608 869 688 Mezi generacemi jsou si vzájemně nejvzdálenější. A přitom mají tolik společného. Nechtějí být sami, chybí jim pozornost a zájem od svého okolí. Potřebují trpělivost, porozumnění a lásku. Počítám se k lidem, kteří jim toto chtějí dopřát a vážím si toho, že můžu pomoci při sbližování těchto generací.

TAŤÁNA PAJEROVÁ, POVÍDEJ & GRAFIKA

tatana@mezi-nami.cz 725 837 636 V životě se dostanete na rozcestí, u kterých nezaváháte.Prostě víte, že to je "ono"...ta cesta. A tak se po ní jen jednoduše vydáte:)Mezi námi je jednou z těch mých. 

Anna Strnadová, přečti

anna.strnadova@mezi-nami.cz 736 234 078 Vždycky mě zajímala rozdílnost generačních pohledů na svět. Fascinovalo mě, jak ho každý vidí z úplně jiné perspektivy. Proto jsem se chtěla podílet na aktivitách, které umožňují jejich předávání a sdílení napříč generacemi. Zážitky a vazby, které při setkáváních dětí s babičkami a dědečky vznikají jsou nenahraditelné a nabité energií. Největší odměnou je tak pro mě vidět zaujaté pohledy dětí a jiskry v očích těch, kteří už to možná vůbec nečekali.

ZUZANA KAFTANOVÁ, POVÍDEJ REGIONY

region1@mezi-nami.cz 720 790 866 Mám ráda život bez přetvářek, bez lstí, klamu a spěchu. A někdy stačí trochu energie a dobré nálady k tomu, abych mohla vykouzlit úsměv i druhým, kteří to opravdu potřebují a jsou za to nesmírně vděční. Nevidím jediný rozumný důvod být jinde. Dělám to co mě baví a co mě naplňuje.

SPRÁVNÍ RADA

TOMÁŠ JIRGL, PŘEDSEDA SPRÁVNÍ RADY

VLADIMÍR STAŇURA, ČLEN SPRÁVNÍ RADY

PAVEL ŠIŠKA, ČLEN SPRÁVNÍ RADY

DOZORČÍ RADA

IVAN EGYED, PŘEDSEDA DOZORČÍ RADY

JAN BÍM, ČLEN DOZORČÍ RADY

JAN BINAR, ČLEN DOZORČÍ RADY

Jsou s námi