KLUB POHÁDKOVÝCH ČTECÍCH BABIČEK A DĚDEČKŮ

_DSC8656_BW
_DSC2694_BW
DSC_0077_BW_ořez
IMG_0357_BW

Seminář „Technika správného čtení“

Pro naše čtecí seniory pořádáme tento seminář, kde se dozví, jak správně pracovat s hlasem, aby děti zaujaly, ale také jak šetřit své hlasivky.

Lektorkou semináře je MgA. Alena Špačková. Dlouholeté zkušenosti z oblasti rétoriky načerpala jak v akademické, tak v komerční oblasti. Kromě jiného vede kurzy Moderní rétoriky včetně zaměření na techniku mluveného slova a další.

Knihovna

Pro naše čtecí babičky a dědečky jsme založili knihovnu s možností půjčit si knížku pro čtení ve školce. Nabídku knih stále rozšiřujeme.
AKTUÁLNÍ SEZNAM NALEZNETE ZDE.

Naše čtecí babičky a dědečkové:

babička Mirka

"Dětem bych chtěla předat lásku ke knížkám. Dnes se hodně používají elektronické knihy, ale podle mě to nemá zdaleka takový půvab, jako když si člověk vezme tu papírovou knížku a listuje si v ní a občas udělá nějaké to oslí ucho. A ta knížka voní. To je přeci požitek."

babička Eva

"Jsou to moje koťata. To, že jim můžu číst, mi dělá velkou radost."

babička Olga

"Kdo by mohl dětem číst, ať se s nimi setkává, ať je poslouchá. Nejde jen o to jim číst, ale je poslouchat. Já mám báječnou zkušenost - ptala jsem se dětí, co chtějí číst, a byla jsem překvapená, jakou pestrost zájmů už jsem viděla."

 

Jsou s námi