Tým

Linda Obrtelová

Ředitelka

linda@mezi-nami.cz 777 252 505

Mezi námi, o.p.s. je vyústěním mé dosavadní profesní cesty, mého vzdělání a osobního přístupu k životu. Mám velké štěstí, že se mi povedlo potkat ve správný čas správné lidi, kteří vidí věci podobně jako já. Dohromady jsme založili tuto iniciativu, vdechli jí život a ovlivňujeme její další růst. Těší mě dávat dohromady lidi, umožnit a pomoci jim naplnit jejich čas novými podněty a emocemi. Z našeho života je stále více vytěsňováno sdílení společných chvil různými generacemi.

Lenka Hanusová

lenka@mezi-nami.cz 602 308 505

Mám radost, když moje práce podpoří něco tak krásného a důležitého, jako jsou mezigenerační vztahy...

Kateřina Karbanová

katka@mezi-nami.cz 603 483 487

Chvíle, při kterých pomohu zažehnout v očích dětí a seniorů jiskry radosti, jsou pro mne nesmírným osobním přínosem a zároveň povzbuzením k další práci.

Andulka Bízková

andulka@mezi-nami.cz 723 200 147

Je úžasné pozorovat tak rozdílné generace, které mají tolik společného. Vzájemná úcta a pokora je cesta k tomu, abychom si všichni porozuměli.

Veronika Jeriová

nika@mezi-nami.cz 775 664 660

Ráda bych dělala něco užitečného, kde uvidím hned výsledek, někomu pomůžu a udělám radost. Něco vytvářet, pocit užitečnosti, okamžitá zpětná vazba v rámci setkávání,....vidět tu radost...To je pro mne největší motivací pro další práci.

Simona Luczyová

simona@mezi-nami.cz 603 269 464

Mám ráda práci, která má smysl, opodstatnění a které mohu beztrestně věnovat svou energii, nadšení a srdce.

Správní rada

Tomáš Jirgl

předseda

Vladimír Staňura

Pavel Šiška

Dozorčí rada

Ivan Egyed

předseda

Jan Bím

Jan Binar

Jsou s námi